BÅTSKÅLAR. 2 st, glas.

BÅTSKÅLAR. 2 st, glas.
4319584. BÅTSKÅLAR. 2 st, glas.

Mått ca 23 x 15,5 x 10 cm, samt 15,5 x 11 x 8 cm.

Bruksslitage samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt nagg.

Antal besök: 94