KEYBOARD/SYNTH, Casio HT-6000, 1980-talets slut.

4319255. KEYBOARD/SYNTH, Casio HT-6000, 1980-talets slut.

Mått 100x35 cm.
Benställning, pedal och transformator ingår.

Bruksslitage.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 100x35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 426