BERNDT FRIBERG. Miniatyrer, 8 st, stengods. Gustavsbergs studio, signerade.

431921. BERNDT FRIBERG. Miniatyrer, 8 st, stengods. Gustavsbergs studio, signerade.

Höjd 2-5 cm.

1 med litet fotnagg och 1 med spricka i botten.

Berndt Friberg (1899–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2-5 cm.

Berndt Friberg (1899–1981)

Antal besök: 1 276