ARMRING, 18k guld, vikt ca 38,8 gram.

4319178. ARMRING, 18k guld, vikt ca 38,8 gram.

Öppningsbar modell med två säkerhetsöglor. stämplad 18K.
Ca 7x6cm.
skenans bredd ca 3mm.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 7x6cm.
skenans bredd ca 3mm.

Antal besök: 451