PETER DAHL. Figurscen i gråtoner.

4318865. PETER DAHL. Figurscen i gråtoner.

Akvarell, 70 x 100 cm, rammått 90 x 120 cm. Signerad Peter Dahl.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Antal besök: 395