VAS, stengods, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

431883. VAS, stengods, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

Polykrom dekor av blommor. Höjd 49,5 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre repor.

Antal besök: 1 767