FOLKDRÄKT, 5 delar, Medelpad, barnstorlek, Strl ca 4 och 6 år. 1950-tal.

431882. FOLKDRÄKT, 5 delar, Medelpad, barnstorlek, Strl ca 4 och 6 år. 1950-tal.

2 st blusar med broderi, 1 st kjol, 1 st väst med hyskor och 1 st hätta.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 637