KENT LINDFORS. Ur sviten ”Dubbelälven”.

4318809. KENT LINDFORS. Ur sviten ”Dubbelälven”.

Blandteknik, 65 x 48 cm, rammått 73,5 x 56,5 cm. Monogramsignerad KL. Daterad 1987-89.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 268