GÖRAN LAGER, Etsning, signerad och numrerad.

4318752. GÖRAN LAGER, Etsning, signerad och numrerad.

Ram: ca 29 x 32.5 cm
Etsning: ca 16 x 21 cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram: ca 29 x 32.5 cm
Etsning: ca 16 x 21 cm.

Gott skick.

Antal besök: 219