KARMSTOL, 1940/50-tal.

KARMSTOL, 1940/50-tal.
4318610. KARMSTOL, 1940/50-tal.

Ryggens höjd ca 90 cm. Sitthöjd ca 43 cm.
Betsat lövträ.

Förstärkt sits. Kantband med skador, släpp. Repor o slagmärken. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Betsat lövträ.

Antal besök: 151