VÄGGUR, mahogny, Westerstrands.

4318478. VÄGGUR, mahogny, Westerstrands.

Storlek ca 46 x 26 x 11,5 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 46 x 26 x 11,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 153