OLJA PÅ DUK. Signerad A.Meyer.

4318462. OLJA PÅ DUK. Signerad A.Meyer.

Rammått ca 80 x 95 cm.
Bildmått ca 66 x 80 cm.

Ytslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 80 x 95 cm.
Bildmått ca 66 x 80 cm.

Antal besök: 211