LEKSAKSBILAR 2 st, Dinky Toys, 1960-tal.

431841. LEKSAKSBILAR 2 st, Dinky Toys, 1960-tal.

Hästtransport, vinröd lack, "Dinky Supertoys", längd 17 cm.

Traktor med harv, Massey Harris, Dinky Toys, längd totalt ekipage 15 cm.

Bruksslitage, traktor med smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 432