LJUSLYKTA SAMT VAS. Glas.

LJUSLYKTA SAMT VAS. Glas.
4318238. LJUSLYKTA SAMT VAS. Glas.

Ljuslykta, mått ca 10 x 10 x 11 cm.
Vas, Håkan Blom, signerad H.Blom, Ulva-88, höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 185