MATBORD, 1960/70-tal.

MATBORD, 1960/70-tal.
4318098. MATBORD, 1960/70-tal.

Valnötsfanerad med ben i bok. Elliptisk delbar skiva, raka ben. En vikbar iläggsskiva à 60 cm. Längd 150, bredd 110, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 713