SVEN ERIK HELLQUIST. blandtekniker, signerade samt daterade -52 & 59.

4318013. SVEN ERIK HELLQUIST. blandtekniker, signerade samt daterade -52 & 59.

Tavla med två motiv
Ramens mått ca 27 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tavla med två motiv
Ramens mått ca 27 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 113