FÄLLBORD, 1900-talets första hälft.

4317908. FÄLLBORD, 1900-talets första hälft.

Lövträ, 3-delad fot.
Diameter ca. 67, höjd 71 cm.

Repor, slagmärken, lagningar, blekt skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lövträ, 3-delad fot.
Diameter ca. 67, höjd 71 cm.

Antal besök: 154