MATTA, röllakan, ca 229x163 cm, osignerad.

4317907. MATTA, röllakan, ca 229x163 cm, osignerad.

Mått: ca 229x163 cm (exkl. fransar).

Bruksslitage, smärre smuts, tryckmärken från bordsben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 156