PAUL MÜLLER-KAEMPFF. Vårlandskap.

4317877. PAUL MÜLLER-KAEMPFF. Vårlandskap.

Olja på pannå, 27,5 x 41 cm, rammått 45 x 59 cm. Signerad P. Müller-Kaempff.

Sedvanligt ytslitage.

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt ytslitage.

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Antal besök: 575