MODELLFIGURER samt KARTONG, "Beatles", Revell, England, 1960-tal.

431786. MODELLFIGURER samt KARTONG, "Beatles", Revell, England, 1960-tal.

3 figurer samt 1 kartong. (Paul McCartny". Kartongens storlek ca 24 x 16 x 5,5 cm.

Målade och byggda samt delvis isärfallna. Slitage, fläckar, märken. Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 156