VÄGGFÄLT, Louis seize-stil, 1900-talets början.

4317840. VÄGGFÄLT, Louis seize-stil, 1900-talets början.

Ram med skuren dekor av bla amforor, bemålad och bronserad, innefattande fält med antikiserad oljemålning samt spegel, ca 161x61 cm.

Bruksslitage, torrsprickor, färgbortfall, baksidan äv övre hörnet avslaget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 211