UTDRAGSSOFFA, omkring 1900.

UTDRAGSSOFFA, omkring 1900.
4317800. UTDRAGSSOFFA, omkring 1900.

Björk.
Längd ca. 183, bredd 71, höjd 111, sitthöjd 51 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Skador och lagningar.

Antal besök: 224