ROTARBETE, 2 delar, 1900-tal.

ROTARBETE, 2 delar, 1900-tal.
4317629. ROTARBETE, 2 delar, 1900-tal.

Ask med lock, höjd ca 6 cm, diameter ca 22 cm
Fat, diameter ca 19 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, diameter ca 19 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 262