TORSTEN RENQVIST. Etsning.

TORSTEN RENQVIST. Etsning.
4317552. TORSTEN RENQVIST. Etsning.

"Klot", Blad V. Signerad och numrerad 30/65 ex. Daterad -59.
43x35 cm
67x53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

43x35 cm
67x53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 144