KUKRI, Orientalisk, läderfodral, 18/1900-tal.

431740. KUKRI, Orientalisk, läderfodral, 18/1900-tal.

Total längd 52,5 cm.

Slitage och mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 52,5 cm.

Slitage och mindre skador.

Antal besök: 613