FRITHIOF BERGLUND. Stilleben med blommor i vas. Olja på pannå, signerad.

431737. FRITHIOF BERGLUND. Stilleben med blommor i vas. Olja på pannå, signerad.

46 x 39 cm.

Krackeleringar.

Frithiof Berglund (1905–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 39 cm.

Krackeleringar.

Frithiof Berglund (1905–1973)

Antal besök: 1 139