SERVISDELAR, 16 delar, keramik, "Mullbär", Gefle.

4317357. SERVISDELAR, 16 delar, keramik, "Mullbär", Gefle.

12 st tallrikar diameter ca. 19,5cm.
Fat diameter ca 35cm.
Kanna höjd ca 18cm.
Mugg höjd ca 9cm.
Terrin längd ca 20cm.

Åldersrelaterat slitage. Nagg förekommer. Krackelering. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat diameter ca 35cm.
Kanna höjd ca 18cm.
Mugg höjd ca 9cm.
Terrin längd ca 20cm.

Antal besök: 151