KO WESTERBERG. komposition, signerad K.O.W samt daterad.

4317218. KO WESTERBERG. komposition, signerad K.O.W samt daterad.

Ramens mått ca 45 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 45 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 77