BORDSLAMPA, metall och glas, Art Deco, 1930-tal.

431690. BORDSLAMPA, metall och glas, Art Deco, 1930-tal.

Rosa originallack. Ställbar lampkupa i glas.
höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 582