BORDSUR, New Haven Clock Company, 1800-tal.

431680. BORDSUR, New Haven Clock Company, 1800-tal.

Nygotisk stil. Höjd 45 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nygotisk stil. Höjd 45 cm.

Antal besök: 1 107