GEORG JONSSON. Figurer, 3 st, skuret trä, same & samepar, monogramsignerade.

4316736. GEORG JONSSON. Figurer, 3 st, skuret trä, same & samepar, monogramsignerade.

Höjd ca 11-18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11-18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 187