UTA JACOBS. etsning, signerad, numrerad 45/110 samt daterad 2000.

4316707. UTA JACOBS. etsning, signerad, numrerad 45/110 samt daterad 2000.

Ramens mått ca 23 x 31,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 23 x 31,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 121