Parti delar till olika veteranbilar, t.e.x strålkastare, insatser, mittkonsoler, solskydd, mätare m.m
Mått utrop ca: 50x80x120
Visning: Digital
Köparprovision:
Kategori Motorcyklar, Bilar och Mopeder: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.
En del är nytillverkat och en del är NOS
Bruksslitage och rost och skador förekommer.
Mått utrop ca: 50x80x120
Visning: Digital
Köparprovision:
Övrigt: 25 % + 80 SEK