BILDELAR, stort parti, 1900-tal.

4316357. BILDELAR, stort parti, 1900-tal.

Parti delar till olika veteranbilar, t.e.x strålkastare, insatser, mittkonsoler, solskydd, mätare m.m

Mått utrop ca: 50x80x120

Visning: Digital
Köparprovision:
Kategori Motorcyklar, Bilar och Mopeder: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.

En del är nytillverkat och en del är NOS
Bruksslitage och rost och skador förekommer.

Tema

Sommar på två, tre eller fyra hjul

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått utrop ca: 50x80x120

Visning: Digital
Köparprovision:
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Tema

Antal besök: 383