RÖJSÅG-/GRÄTRIMMER, Husqvarna 245 RX.

4316305. RÖJSÅG-/GRÄTRIMMER, Husqvarna 245 RX.

Med diverse tillbehör, b.la. sele.

Bruksslitage. Reporo och märken. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 438