SKRIVMASKIN, Halda, Åtvidabergs.

4316256. SKRIVMASKIN, Halda, Åtvidabergs.

Längd ca 48, bredd 35, höjd 26 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 187