YTTERFODER, 2 st, keramik/porslin, 1900-tal.

4316199. YTTERFODER, 2 st, keramik/porslin, 1900-tal.

Diameter 19 respektive 29 cm.
Höjd 15 respektive 22,5 cm.

Bruksslitage. Invändig beläggning.

Tema

Samlarhem av glas och keramik

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 19 respektive 29 cm.
Höjd 15 respektive 22,5 cm.

Tema

Samlarhem av glas och keramik

Antal besök: 612