FLEBOTOMI-INSTRUMENT, mässing och järn, tidigt 1800-tal.

431616. FLEBOTOMI-INSTRUMENT, mässing och järn, tidigt 1800-tal.

Längd 12,5 respektive 40 mm.

Slitage. Möjligen kan någon fjäder vara av. Osäker funktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12,5 respektive 40 mm.

Antal besök: 1 036