Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Teknika & Nautika
TELEFON, Ericofon/Kobra, Hugo Blomberg, Ralph Lysell och Gösta Thames, LM Ericsson, 1900-talets andra hälft.
431603. TELEFON, Ericofon/Kobra, Hugo Blomberg, Ralph Lysell och Gösta Thames, LM Ericsson, 1900-talets andra hälft.
Röd plast.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Röd plast.
Bruksslitage, repor.
Gomér & Andersson Linköping
912