SKRIVBORDSLAMPA, mässing, nya ÖIA, 1900-talets andra hälft.

431602. SKRIVBORDSLAMPA, mässing, nya ÖIA, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 62 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 107