KOPPAR & FAT, 8 delar, "Skåne", Rörstrand.

4316008. KOPPAR & FAT, 8 delar, "Skåne", Rörstrand.

8 koppar med fat, diameter fat: 13 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Tema

Det dukade bordet - Midsommar

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Tema

Det dukade bordet - Midsommar

Antal besök: 524