KNAPPDRAGSPEL, Curtini.

KNAPPDRAGSPEL, Curtini.
4315964. KNAPPDRAGSPEL, Curtini.

I fodral.

Bredd ca 40 cm. Djup ca 20 cm. Höjd ca 45 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

I fodral.

Adress

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
Möbelgång stor
Antal besök: 529