SKULPTUR, älgar.

SKULPTUR, älgar.
4315773. SKULPTUR, älgar.

Höjd ca 27 cm. Längd ca 44 cm.

Skador, delar saknas. Horn med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4315773. SKULPTUR, älgar.

Antal besök: 155