KRYDDKVARN, mässing och järn, 1800-tal.

4315751. KRYDDKVARN, mässing och järn, 1800-tal.

Höjd 29 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Bucklor. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Antal besök: 142