NILS EMIL LUNDSTRÖM. Vaser, ytterfoder, 5 delar, "Ostindia", Rörstrand.

4315672. NILS EMIL LUNDSTRÖM. Vaser, ytterfoder, 5 delar, "Ostindia", Rörstrand.

Höjd ca 22, 12 och 10 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22, 12 och 10 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

Antal besök: 251