SKÅP, Svenska möbelfabrikerna, Bodafors, 1900-talets första hälft.

431558. SKÅP, Svenska möbelfabrikerna, Bodafors, 1900-talets första hälft.

Senare målning, brickmärkt, längd ca. 94, bredd40, höjd 78 cm.

Slitage, repor, fläckar, färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 549