BORD, Svenska möbelfabrikerna, Bodafors, 1900-talets första hälft.

431556. BORD, Svenska möbelfabrikerna, Bodafors, 1900-talets första hälft.

Senare målning, stämplat, längd ca. 115, bredd 80, höjd 74 cm. 2 skivor á 40 cm.

Slitage, repor, slagmärken, fläckar. Ben med färgbortfall. Rangligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 684