PIANO, LOUIS SWICKI, danmark, 1900-talets andra hälft.

4315556. PIANO, LOUIS SWICKI, danmark, 1900-talets andra hälft.

Piano med uppfällbart notställ.
Ca. 125 x 55 x 90 cm.

Bruksslitage, höga tangenter, FGABCEF, har tendens att "fastna", se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 125 x 55 x 90 cm.

Antal besök: 715