FÖRSTÄRKARE, QSC 5.1.

FÖRSTÄRKARE, QSC 5.1.
4315532. FÖRSTÄRKARE, QSC 5.1.

Power Amplifier 5.1
Serial no 01326867.
Ca 48 x 16 cm. Höjd ca 14 cm.

Bruksslitage, repor, märken och smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Power Amplifier 5.1
Serial no 01326867.
Ca 48 x 16 cm. Höjd ca 14 cm.

Antal besök: 230