EN HÖLJD 3/4 CELLO MED ROSETT.

4315511. EN HÖLJD 3/4 CELLO MED ROSETT.

Den omärkta 3/4 cello tillsammans med en P&H London-rosett och en svart Hiscox Cases 'Protector Bag', cello mäter 114cm längd.

I stabilt övergripande skick med märken och slitage som står i proportion till ålder och användning, några skador och skav, flera mindre spån på karossens kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 116