SÄNGBORD, 1930-/40-tal.

SÄNGBORD, 1930-/40-tal.
4315375. SÄNGBORD, 1930-/40-tal.

Fanerat med björk. Låda. Längd ca 53, bredd 30, höjd 61,5 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 367